Pradžia

Įrašai

Darom 2016

Darom 2016    Kaip ir kiekvienais metais mokykla dalyvavo akcijoje „Darom 2016“. Mokiniai tvarkė mokyklos teritoriją, prižiūrimų miestelio objektų aplinką. Į akciją pirmieji šiais metais įsijungė devintokai.

Jie kartu su mokyklos darbininkais bei klasės auklėtoja N.Greibuviene  tvarkė mokyklos parką, esantį šalia stadiono. Buvo surinktos ir išvežtos šakos, sugrėbti lapai. Teritorija tapo tiesiog neatpažįstama.

  Šios klasės mokinių pagalbos sulaukė ir Skapiškio miestelio bendruomenė. Prie dr. A.Vasiliauskienės sodybos buvo pasodinta 10 berželių, paruošta vieta baltųjų gluosnių sodinimui prie tvenkinio. Talkininkai, tarp kurių yra nemažai dalyvaujančių jaunųjų miško bičiulių veikloje, susitiko su ilgamečiu miškininku V. Markevičiumi. Jo dėka Skapiškis jau daug metų puošiasi įvairiais medžiais bei želdiniais. Ir šį kartą garbus skapiškėnas ne tik atvežė savo išaugintus sodinukus, pasakojo mokiniams apie medžio reikšmę žmogaus gyvenime, bet ir parodė,  kuo skiriasi medelio sodinimas nuo „užkasimo“.

  Visiems smagu buvo matyti, kaip gražėja aplinka, nyksta po žiemos susikaupusios šiukšlės, seni medžių lapai, šakos.