2024 m. Balandžio 13 d. Šeštadienis

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

PradžiaNaujienosSportininkai Drakono metus sutinka pergalėmis

________________________________________________________________________

Kupiškio rajono savivaldybės tarybos sprendimas dėl mokinių ir klasių skaičių 2023–2024 mokslo metais

________________________________________________________________________

G4

Sportininkai Drakono metus sutinka pergalėmis

Futbolininkai    Sakoma, kad viščiukus reikia skaičiuoti rudenį, tačiau mūsų mokyklos jaunieji sportininkai, išnaudodami žiemos vėlavimą, šią taisyklę paneigė. Jie savo taurių ir medalių kolekciją papildė prieš Naujųjų metų pradžią.

    Gimę 1994 m. ir jaunesni sportininkai rajono atvirose lauko futbolo lygos pirmenybėse , kurios prasidėjo dar pavasarį (apie tai jau rašėme) ir finišavo šį mėnesį, užėmė pirmąją vietą. Lygos sezono uždarymo proga gruodžio 9 dieną Kupiškio L. Stuokos-Gucevičiaus gimnazijos sporto salėje vyko salės futbolo varžybos sporto centro taurei laimėti. Ir čia mūsų mokyklos jaunieji futbolininkai neturėjo sau lygių. Taigi į mokyklą jie parvežė net dvi taures.

    Lapkričio 30 dieną toje pačioje sporto salėje vyko Lietuvos mokinių olimpinio festivalio rajoninės futbolo varžybos. Jose dalyvavo ir mūsų mokyklos komanda, kurią sudarė penktokai Gabrielius Petuchovas, Matas Petuchovas, Gvidas Vaitonis, Laura Vizbickaitė, šeštokai Matas Beleckas, Paulius Talaišis, Aurelijus Petrauskas, septintokai Marius Buivydas, Aidas Sriubiškis, Nojus Petuchovas, Džordanas Vilimas (komandos kapitonas). Jie, taip pat užėmę pirmąją vietą, į mokyklą parvežė dar vieną rajono sporto centro taurę.

    Gruodžio 14 dieną to pačios sporto salės sienos šiai komandai vėl atnešė sėkmę. Čia vykusiame prevenciniame turnyre „Vietoj gatvės – futbolas“ jie vėl buvo pirmieji. Antrąją vietą užėmė Rudilių J.Laužiko pagrindinės mokyklos, trečiają – Kupiškio P.Matulionio progimnazijos jaunieji futbolininkai. Geriausiu turnyro vartininku pripažintas Aidas Sriubiškis, o Laura Vizbickaitė apdovanota specialiu prizu.

    Metų sporto renginių kalendoriaus renginius užbaigė mokyklos sporto salėje gruodžio 17 d. surengtas tradicinis Kalėdinis krepšinio turnyras seniūnijos taurei laimėti. Čia visą dieną varžėsi penkios sportininkų komandos iš Skapiškio, Laičių, Kandrėnų, Naivių ir Kreipšių. Paaiškėjo, kad stipriausi seniūnijos krepšininkai gyvena Kandrėnuose, antrą vietą užėmė Naivių, trečią – Kreipšių, ketvirtą - Skapiškio, penktą – Laičių krepšininkai.

    Sveikiname visus mokyklos sportininkus su Naujais Metais bei tikimės, kad gražios pergalių tradicijos tęsis ir kitais metais.

Futbolininkai taures

 

Pamokų laikas

1  8.00 - 8.45
2  8.55 - 9.40
3  9.50 - 10.35
 Ilgoji pertrauka
4  11.05 - 11.50
5  12.00 - 12.45
6  12.55 - 13.40
7  13.50 - 14.35

 

SPM

Dienos citata

"Norai yra pusė gyvenimo, abejingumas yra pusė mirties."
D.Džebranas

Šiandien

Tarptautinė koncentracijos stovyklų kalinių išlaisvinimo diena

   pavasaris3

Vardadieniai:

Stanislovas, Vykintas, Daugailė, Leonas

Saulė     sun

teka 06:27, leidžiasi 20:14

dienos ilgumas 13.47

  moon  Pilnatis


Kryptis Lietuva

ED

09.1.3-CPVA

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Lankytojai

Dabar svetainėje 415 svečių ir narių nėra

Jūs naudojate:

IP adresas: 3.238.174.191

Operacinė sistema: Search Bot
Naršyklė: unknown unknow

Lankytojų statistika

658283
ŠiandienŠiandien1741
VakarVakar1991
Šią savaitęŠią savaitę13727
Šį mėnesįŠį mėnesį43928
Prisijungę:
-

Prisijunkmoodle