2024 m. Balandžio 13 d. Šeštadienis

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

PradžiaNaujienosMokslo ir žinių diena

________________________________________________________________________

Kupiškio rajono savivaldybės tarybos sprendimas dėl mokinių ir klasių skaičių 2023–2024 mokslo metais

________________________________________________________________________

G4

Mokslo ir žinių diena

2012.09.01    Šiemet mokslo metų pradžia Lietuvos mokyklose buvo švenčiama skirtingu laiku. Vienose mokyklose šventė šurmuliavo  šeštadienį, o kitose (tarp jų  ir mūsų rajono mokyklos) -  pirmadienį, rugsėjo 3 dieną.

     Kaip ir kiekvienais metais Mokslo ir žinių diena prasidėjo 9 val. Šv. Mišiomis Skapiškio Šv. Hiacinto (Jackaus) parapijos  bažnyčioje.

  Po Šv. Mišių mokiniai, mokytojai, tėveliai ir svečiai rinkosi prie mokyklos. Nuskambėjus Lietuvos himnui, su naujųjų mokslo metų pradžia visus pasveikino mokyklos direktorė Birutė Zaborskienė. Ji  pasidžiaugė, kad ir vasaros metu mokiniai, dalyvaudami įvairiuose respublikiniuose renginiuose, garsino mūsų mokyklą, padėkojo mokytojams, tėveliams, daug prisidėjusiems prie mokinių sėkmės. Direktorė perdavė susirinkusiesiems Skapiškio seniūnijos seniūno V. Juškevičiaus linkėjimus ir pristatė pirmą kartą šioje parapijoje Rugsėjo pirmosios šventę sutinkantį naująjį jos kleboną Salvijų Pranckūną. 

   Klebonas pasveikino visus susirinkusiuosius ir trumpa citata iš knygos pakvietė pamąstyti apie žinojimo ir drąsos santykį.

   10 klasės mokinys Žygimantas Čiurlys perskaitė Lietuvos Mokinių Parlamento šventinį sveikinimą, kuriame skambėjo raginimas: „ Būkime laimingi, ieškodami knygose pažinimo džiaugsmo, raskime laiko tobulinti save ir atrasti visus užslėptus talentus, glūdinčius kiekviename iš mūsų, kurkime savo svajonių mokyklą, nes mes, mokiniai, ir esame mokykla. Nepamirškime vasaros, tačiau per daug į ją nesigręžiodami drąsiai ženkime į naujų žinių kupiną rytojų.“ 

   Vyriausieji mokyklos mokiniai – dešimtokai - paskutinius vasaros gėlių žiedus įteikė visiems šventėje dalyvavusiems mokytojams.

   Mokyklos direktorė B.Zaborskienė perskaitė prezidentės Dalios Grybauskaitės sveikinimą. Pasak valstybės vadovės, mokykla - tai ne tik žinios, bet ir draugai, gyvenimo bendrumo jausmas, kurį reikia branginti ir vertinti, nes mokykloje sutikti draugai išliks svarbiausi ir brangiausi visą gyvenimą.

    Pirmaklasiams buvo įteikti Saugaus pirmoko pasai, kuriuose vaikai galės rasti ne tik pagrindinius kelio ženklus, bet ir turės galimybę nusipiešti kelią į mokyklą, sužinoti, kaip gatvėje privalo elgtis pėstysis, kaip taisyklingai užsisegti atšvaitą ir netgi atlikti nedideles užduotėles. 

   Po to mažiausiems mokyklos mokiniams dovanėles įteikė dešimtokai.  Visi susirinkusieji dainavo mokyklos himną.

   Baigdama mokslo metų pradžios šventę,  mokyklos direktorė visiems linkėjo, kad kiekvienas žengtas žingsnis artintų prie laimėjimų, tegu ir nedidelių, bet vertų ateities, kuri prasideda čia, mokyklos klasėje, pirmoko suole ir pirmame prirašytame sąsiuvinyje. Ji pasveikino visus, sugrįžusius į klases, paskatino drąsiai žengti į priekį ir įgyvendinti savo siekius bei svajones.

   Pagal seną mokyklos tradiciją dešimtokai visus pirmokus palydėjo į klasę, o likusius mokinius klasių auklėtojai pakvietė į pirmąją pamoką.

2012 rugs 1-oji

 

Pamokų laikas

1  8.00 - 8.45
2  8.55 - 9.40
3  9.50 - 10.35
 Ilgoji pertrauka
4  11.05 - 11.50
5  12.00 - 12.45
6  12.55 - 13.40
7  13.50 - 14.35

 

SPM

Dienos citata

"Tam, kas ryšis išmokti visus įstatymus, nebeliks laiko juos pažeidinėti."
J.V.Getė

Šiandien

Tarptautinė koncentracijos stovyklų kalinių išlaisvinimo diena

   pavasaris3

Vardadieniai:

Stanislovas, Vykintas, Daugailė, Leonas

Saulė     sun

teka 06:27, leidžiasi 20:14

dienos ilgumas 13.47

  moon  Pilnatis


Kryptis Lietuva

ED

09.1.3-CPVA

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Lankytojai

Dabar svetainėje 419 svečių ir narių nėra

Jūs naudojate:

IP adresas: 44.197.231.211

Operacinė sistema: Search Bot
Naršyklė: unknown unknow

Lankytojų statistika

658110
ŠiandienŠiandien9
VakarVakar1991
Šią savaitęŠią savaitę11995
Šį mėnesįŠį mėnesį42196
Prisijungę:
-

Prisijunkmoodle