2024 m. Balandžio 16 d. Antradienis

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

PradžiaNaujienosPopietė „Plukdykim Maironio laivelį“

________________________________________________________________________

Kupiškio rajono savivaldybės tarybos sprendimas dėl mokinių ir klasių skaičių 2023–2024 mokslo metais

________________________________________________________________________

G4

Popietė „Plukdykim Maironio laivelį“

MM   Lapkričio 21 d. miestelio bibliotekoje vyko literatūrinė – muzikinė popietė „Plukdykim Maironio laivelį“. Renginio pradžioje kalbėjusi mokyklos direktorė B. Zaborskienė susirinkusiesiems papasakojo apie pavasarį mokykloje vykusią rajoninę konferenciją „Skapiškio gaudžia varpai“, buvo parodytos filmuotos medžiagos apie šią konferenciją ištraukos.

    Po to buvusios mūsų mokyklos mokinės, dabar jau gimnazistės V. Kiaulėnaitė ir E. Lukošiūnaitė papasakojo apie Maironį Skapiškyje, pristatė pranešimą, skaitytą  konferencijoje, apie viešnagę Maironio literatūros muziejuje. Popietės dalyviams skleidėsi įdomiausi didžiojo dainiaus asmenybės bruožai. Tada mūsų mokyklos mokiniai A. Pačebutaitė, G. Petrauskaitė, S. Lapeikytė, N. Rudokaitė, E. Talaišytė, J. Burokaitė, A. Meilutė, K. Mikalajūnaitė, I. Rulis, D. Macas deklamavo pasirinktas Maironio  eiles. Baladę „Užkeiktas Skapiškio varpas“ perskaitė lietuvių kalbos mokytoja A. Jankevičienė.

   Po to popietę rengusi Skapiškio miestelio bibliotekos vedėja R. Bugailiškienė pakvietė Skapiškio kapelos vadovą bei dainininkus atlikti dainų, sukurtų pagal Maironio žodžius. Renginio dalyviai ir žiūrovai išgirdo  buvusios mokyklos mokytojos A. Raišienės parašytų eilių, deklamuojamų pačios autorės. Popietės vedėja pristatė ir  neseniai išleistą mūsų miestelio gyventojos J. Meiluvienės poezijos knygelę, perskaitė keletą jos eilėraščių.

   Popietės pabaigoje buvo vaišinamasi obuoliais – juk didysis Lietuvos dainius Maironis labai mėgo triūsti sode, rūpestingai prižiūrėdavo jame augančias obelis, pats obuolius skindavo ir mėgdavo jais vaišinti savo svečius.  

 

Pamokų laikas

1  8.00 - 8.45
2  8.55 - 9.40
3  9.50 - 10.35
 Ilgoji pertrauka
4  11.05 - 11.50
5  12.00 - 12.45
6  12.55 - 13.40
7  13.50 - 14.35

 

SPM

Dienos citata

"Yra dviejų tipų žmonės: tie kurie visada rengiasi kažką daryti ir tie, kurie daro."
T.Diuaras

Šiandien

Buvusių sutuoktinių diena
Tarptautinė juokingų momentų diena
Žiūrėjimo į dangų diena
Aukštumų siekimo diena

   pavasaris3

Vardadieniai:

Liudvika, Liuda, Valerijonas, Vaišvydė, Visvaldas, Justinas, Luiza

Saulė     sun

teka 06:20, leidžiasi 20:20

dienos ilgumas 14.00

  moon  Delčia


Kryptis Lietuva

ED

09.1.3-CPVA

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Lankytojai

Dabar svetainėje 301 svečių ir narių nėra

Jūs naudojate:

IP adresas: 3.239.91.5

Operacinė sistema: Search Bot
Naršyklė: unknown unknow

Lankytojų statistika

658997
ŠiandienŠiandien1849
VakarVakar3308
Šią savaitęŠią savaitę5157
Šį mėnesįŠį mėnesį51068
Prisijungę:
-

Prisijunkmoodle