2024 m. Balandžio 13 d. Šeštadienis

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

PradžiaNaujienosNacionalinė karjeros savaitė

________________________________________________________________________

Kupiškio rajono savivaldybės tarybos sprendimas dėl mokinių ir klasių skaičių 2023–2024 mokslo metais

________________________________________________________________________

G4

Nacionalinė karjeros savaitė

KarjerosS   Lapkričio 11–15 dienomis mūsų mokykloje vyko projektas „Nacionalinė karjeros savaitė“. Jį  globoja Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė. 

   Šio projekto tikslas - supažindinti moksleivius su profesijų įvairove ir taip juos paskatinti dar mokykloje pradėti ruoštis sėkmingai karjerai.

  1–10 klasių mokiniai dalyvavo apklausoje, kurios metu buvo išsiaiškintos populiariausios mūsų mokyklos mokinių svajonių  profesijos. Iš viso apklausoje dalyvavo 116 respondentų. Daugiausiai berniukų norėtų tapti ūkininkais, o populiariausia mergaičių profesija – kirpėja.  Atsižvelgiant į gautus rezultatus, buvo planuojamas savaitės darbas.

  Lapkričio 11 dieną į mokyklą buvo pakviesti svečiai papasakoti apie savo specialybę, darbo specifiką. 5 – 10 klasių mokiniai choreografijos salėje klausėsi kirpėjos Zitos Meilutės, Gintaro Jakubkos – Skapiškio urėdijos girininko -  ir įmonės „Nodamos“ direktoriaus, melioratoriaus Juozo Puzono pasakojimų apie jų profesijas. Mokiniai domėjosi, kur galima įgyti šių specialybių, kiek trunka mokslai ir,žinoma, kokius atlyginimus gerbiami svečiai gauna.

  Lapkričio 12 dieną pradinių klasių aikštelėje buvo surengta mokinių piešinių paroda „Profesijų pasaulyje“. Joje dalyvavo 1 – 10 klasių mokiniai. Piešiniuose atsispindėjo vaikų svajonių profesijos.

  Lapkričio 13 dieną mokykloje vėl lankėsi svečias, stambiausias Kupiškio rajono ūkininkas Zigmas Aleksandravičius. Mokiniai labai susidomėję klausėsi apie ūkininkavimo ypatumus, sunkumus, privalumus. Svečias dalijosi įspūdžiais iš kelionių, kurių metu susipažindavo su kitų kraštų ūkininkais, naujausia technika, ūkininkavimo technologijomis. Pakvietė pavasarį apsilankyti jo ūkyje.

  Lapkričio 15 dieną pakvietėme mokinius į „Blusų turgų“. Ilgųjų pertraukų metu 1 – 10 klasių mokiniai galėjo parduoti  nebereikalingas smulkmenas, pačių pasigamintus darbelius ar iškeptus gardėsius. Ugdyti verslumą – toks šio renginio tikslas. Turgus sulaukė ne tik mokinių, bet ir mokytojų dėmesio.

 Šios savaitės renginiai sulaukė nemažo mokinių susidomėjimo. Džiaugėmės, kad apsilankę mokykloje svečiai noriai sutiko bendradarbiauti. Tikimės palaikyti su jais ryšius. Panašiuose projektuose dalyvausime ir ateityje.

Karjeros koordinatorė Oksana Morkvėnienė
                                                                                  Socialinė pedagogė Rita Kiaulėnienė
                                                                                  Matematikos ir ekonomikos mokytoja Regina Mačionienė

Nacionalinė karjeros savaitė


 

Pamokų laikas

1  8.00 - 8.45
2  8.55 - 9.40
3  9.50 - 10.35
 Ilgoji pertrauka
4  11.05 - 11.50
5  12.00 - 12.45
6  12.55 - 13.40
7  13.50 - 14.35

 

SPM

Dienos citata

"Norint nedaryti klaidingų žingsnių reikia trepsėti vienoje vietoje."
D.Aminado

Šiandien

Tarptautinė koncentracijos stovyklų kalinių išlaisvinimo diena

   pavasaris3

Vardadieniai:

Stanislovas, Vykintas, Daugailė, Leonas

Saulė     sun

teka 06:27, leidžiasi 20:14

dienos ilgumas 13.47

  moon  Pilnatis


Kryptis Lietuva

ED

09.1.3-CPVA

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Lankytojai

Dabar svetainėje 414 svečių ir narių nėra

Jūs naudojate:

IP adresas: 3.238.174.191

Operacinė sistema: Search Bot
Naršyklė: unknown unknow

Lankytojų statistika

658281
ŠiandienŠiandien1725
VakarVakar1991
Šią savaitęŠią savaitę13711
Šį mėnesįŠį mėnesį43912
Prisijungę:
-

Prisijunkmoodle