2024 m. Balandžio 20 d. Šeštadienis

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

PradžiaNaujienosJMB šventė – konkursas Puznos miške

________________________________________________________________________

Kupiškio rajono savivaldybės tarybos sprendimas dėl mokinių ir klasių skaičių 2023–2024 mokslo metais

________________________________________________________________________

G4

JMB šventė – konkursas Puznos miške

Puzna   Kai buvo nuspręsta dalyvauti rajoniniame renginyje, net nebuvo abejonių, kad „Gamtos žvalgų“ komanda bus sudaryta iš stiprių, atletiškų, aktyvių būrelio narių.

   Tokių kaip aštuntokai Henrikas Kirkis, Egidijus Antanaitis, Irmantas Rulis ir Aurelijus Petrauskas, septintokai Tomas Giriūnas, devintokas Evaldas Dilys.    Ištikimos būrelio narės - Vilma Dilytė, Indrė Rimskytė  (9 kl.) ir Ernesta Rimskytė iš 6 klasės -  ko gero nėra praleidusios nei vienos Žiemos miško šventės, todėl noriai prisidėjo prie bendraminčių.  Pradinukų „Gamtos bičiulių“ komandą sudarė trečios ir ketvirtos klasių nariai: Rokas Puciata, Eglė Jasiūnaitė, Mindaugas Kirkis, Ernesta Poškaitė, Meilus Džiugas, Rytis Klimka, Linas Giedrys, Irmantas Baltrūnas. Jaunuosius gamtininkus lydėjo mokytojos Nijolė Greibuvienė ir Gitana Sriubiškienė.

  Pirmu tikru išbandymu kiekvienai komandai,   ypač autobusų vairuotojams, teko ilga kelionė pažliugusiu keliu į susibūrimo vietą Alizavos seniūnijoje. Ten mūsų laukė Alizavos girininkijos girininkas Tadas Bakanas su kitais miškininkais, urėdijos atstovas, JMB kuratorius Virginijus Stapulionis, Švietimo skyriaus vedėjo pavaduotojas Vytautas Knizikevičius, vyresn. specialistė Rimutė Balzarevičienė.

   Po trumpos rikiuotės, į kurią susirinko septyniolikos būrelių nariai iš visų rajono mokyklų, komandos atliko ripkos metimo rungtį. Po to  „šėrė žvėrelius“, perduodami per rankas maišą šieno ir jį  įdėdami į ėdžias. Didžiulio išsišakojusio rąsto tempimas pažymėtu maršrutu turėjo priminti briedžio tempimą mišku. Šioje rungtyje mūsiškiams sekėsi gerai, nes buvo tarpusavyje susiklausę ir degė didžiuliu noru tinkamai atstovauti mokyklai. Į klausimą apie juodalksnį puikiai atsakė Evaldas ir komandai pelnė 5 taškus. Paskutinė rungtis buvo estafetė. Perbėgus ledu padengtą daubą, reikėjo kopti aukštyn ir landžioti tarp medžių kamienų, nešti draugą,  ridenti trinką, iš spalvotų lankų greitai ir tiksliai sudaryti olimpinį ženklą. Tai  mums sekėsi irgi puikiai.

   Kokia gi miško šventė be laužo, dešrelių kepimo ir kvapnios aviečių lazdų bei pušų spyglių arbatos? Kaip visad ją virė ir medumi gardino Skapiškio girininkijos girininko pavaduotojas Rolandas Pekarskas.

   Kai vertinimo komisija paskelbė rezultatus, abi mūsų mokyklos komandos buvo pasveikintos užėmusios prizines vietas: „Gamtos žvalgai“ – trečią, o „Gamtos bičiuliai“ – antrą. Valio!

Puznos miške

 

Pamokų laikas

1  8.00 - 8.45
2  8.55 - 9.40
3  9.50 - 10.35
 Ilgoji pertrauka
4  11.05 - 11.50
5  12.00 - 12.45
6  12.55 - 13.40
7  13.50 - 14.35

 

SPM

Dienos citata

"Patyrimas yra tai ką gauni kai ieškai visai ko kita."
T.Diuaras

Šiandien

Haiku poezijos diena
Tarptautinė hemofilijos diena
Sūrio diena
Naminių gyvūnėlių savininkų Nepriklausomybės diena

   pavasaris3

Vardadieniai:

Anicetas, Dravenis, Skaidra, Robertas

Saulė     sun

teka 06:13, leidžiasi 20:25

dienos ilgumas 14.12

  moon  Delčia


Kryptis Lietuva

ED

09.1.3-CPVA

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Lankytojai

Dabar svetainėje 227 svečių ir narių nėra

Jūs naudojate:

IP adresas: 44.200.27.215

Operacinė sistema: Search Bot
Naršyklė: unknown unknow

Lankytojų statistika

659808
ŠiandienŠiandien2351
VakarVakar2955
Šią savaitęŠią savaitę13268
Šį mėnesįŠį mėnesį59179
Prisijungę:
-

Prisijunkmoodle