2024 m. Balandžio 16 d. Antradienis

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

PradžiaNaujienosTryliktoji Europos kalbų diena

________________________________________________________________________

Kupiškio rajono savivaldybės tarybos sprendimas dėl mokinių ir klasių skaičių 2023–2024 mokslo metais

________________________________________________________________________

G4

Tryliktoji Europos kalbų diena

E-klba    Jau tryliktą kartą rugsėjo 26 dieną Europa mini kalbų įvairovės dieną. Skapiškio pagrindinėje mokykloje ši šventė tapo tradicine.

   Šiemet buvo organizuoti renginiai, kurių tikslas - skatinti kalbų mokymąsi, ugdyti pagarbą visoms Europos kalboms, skatinti mokinių norą susipažinti su Europos šalimis, jų kultūra, tradicijomis, gyvenimo būdo skirtumais bei kalbų įvairove.

   Kalbų dienos šventei lietuvių kalbos mokytojos N. Bagdonavičienė ir A. Jankevičienė, rusų kalbos mokytoja N. Greibuvienė bei anglų kalbos mokytoja R. Vingelienė su mokiniais ruošėsi iš anksto: per anglų kalbos pamokas mokiniai žiūrėjo filmus, kuriuose buvo pristatomos visos Europos šalys, jų kultūra bei tradicijos, karpė ir spalvino Europos šalių vėliavas, kuriomis vėliau papuošė visos mokyklos koridorius. Pirmojo aukšto fojė anglų kalbos mokytoja su mokiniais paruošė stendą, informuojantį, kiek ir kokiomis kalbomis kalbama Europoje, paruošė plakatus su  pasisveikinimo žodžiais įvairiomis Europos kalbomis, taip pat plakatus su žymių anglų rašytojų mintimis apie kalbas. Lietuvių ir rusų kalbų mokytojos su mokiniais papuošė mokyklos koridoriaus sienas, iškabindamos plakatus su prasmingomis mintimis apie kalbą bei išmoktais rusų kalbos žodžiais ir posakiais.

   Rugsėjo 26 d. ryte visų klasių mokiniai kartu su kalbų mokytojomis susirinko prie mokyklos užrašyti ant asfalto jiems labiausiai patinkančius išmoktus užsienio kalbos žodžius ir patarles įvairiomis Europos kalbomis. Vėliau visi buvo pakviesti į choreografijos salę, kurioje vyko pagrindinis renginys, skirtas Europos kalbų dienai paminėti. Lietuvių kalbos mokytoja A. Jankevičienė papasakojo apie kalbų mokėjimo svarbą šiuolaikinėje Europoje ir pasaulyje, apie indoeuropiečių kalbų šeimą, lietuvių kalbos vietą tarp kitų šios šeimos kalbų, sudomino kalbų mokymosi galimybėmis.

   Renginį pagyvino  8 kl. mokinės Ligitos Rudokaitės dainuojama angliška daina „Neįmanoma“. Daina „Išskrendu“, atlikta rusų kalba 8 kl.  mokinės Eglės Lesmonavičiūtės,  ir jos švelnus balsas prikaustė salėje esančių klausytojų dėmesį.

  Renginio pabaigoje lietuvių kalbos mokytoja N. Bagdonavičienė pakvietė visus pažaisti lietuvių liaudies ir kalbinių žaidimų, kuriuos žaisdami mokiniai galėjo atskleisti savo kalbinius gebėjimus, išmonę bei sumanumą.

Kalbų diena-2014

 

Pamokų laikas

1  8.00 - 8.45
2  8.55 - 9.40
3  9.50 - 10.35
 Ilgoji pertrauka
4  11.05 - 11.50
5  12.00 - 12.45
6  12.55 - 13.40
7  13.50 - 14.35

 

SPM

Dienos citata

"Daugelį tenka gerbti ne už tai, jog kuria gėrį, bet už tai, kad nekuria blogio."
A.Helvecijus

Šiandien

Buvusių sutuoktinių diena
Tarptautinė juokingų momentų diena
Žiūrėjimo į dangų diena
Aukštumų siekimo diena

   pavasaris3

Vardadieniai:

Liudvika, Liuda, Valerijonas, Vaišvydė, Visvaldas, Justinas, Luiza

Saulė     sun

teka 06:20, leidžiasi 20:20

dienos ilgumas 14.00

  moon  Delčia


Kryptis Lietuva

ED

09.1.3-CPVA

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Lankytojai

Dabar svetainėje 190 svečių ir narių nėra

Jūs naudojate:

IP adresas: 3.239.91.5

Operacinė sistema: Search Bot
Naršyklė: unknown unknow

Lankytojų statistika

659004
ŠiandienŠiandien1924
VakarVakar3308
Šią savaitęŠią savaitę5232
Šį mėnesįŠį mėnesį51143
Prisijungę:
-

Prisijunkmoodle