2024 m. Balandžio 16 d. Antradienis

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

PradžiaNaujienosMokykloje - iki ryto

________________________________________________________________________

Kupiškio rajono savivaldybės tarybos sprendimas dėl mokinių ir klasių skaičių 2023–2024 mokslo metais

________________________________________________________________________

G4

Mokykloje - iki ryto

NM   Baigiantis lapkričio 28 dienai, mokykla ūžė nuo susirinkusių 5-10 klasių mokinių ir gimnazistų bei studentų (buvusių mūsų mokinių). 18 val. dalyviai rinkosi į choreografijos klasę.

   Čia prasidėjo renginys, trukęs visą naktį.

   Dar rugsėjo mėnesį mokinių taryba, norėdama pratęsti tradiciją, pradėtą praėjusias mokslo metais, - praleisti naktį mokykloje - parašė projektą kartu su socialine pedagoge R. Kiaulėniene ir gavo lėšų (200 lt.) iš  Jaunimo iniciatyvų rėmimo programos. Trūkstamą pinigų sumą mokiniai surinko patys.

   Naktis prasidėjo nuo  susitikimo su buvusiais mūsų mokyklos mokiniais Ričardu Kiaulėnu, Regimantu Tubeliu, Justu Vaičiūnu, kurie pasirinko policininko profesiją ir dirba Kupiškio r. policijos komisariate, bei Mantu Šešelgiu, kuris dabar studijuoja Klaipėdos policijos mokykloje. Pareigūnai kalbėjo apie darbo specifiką, apie tai, kokiomis savybėmis turi pasižymėti pareigūnas, pristatė studijų programas, parodė keletą filmukų apie pareigūnų darbą. Mokiniai galėjo užduoti jiems rūpimus klausimus.

   Po susitikimo dalyviai   išsiskirstė į pasirinktas darbo grupes. Meno artelei vadovavo Regina Stanienė. Šių užsiėmimų metu mokiniai, mokytoja Regina ir mokyklos direktorė Birutė Zaborskienė entuziastingai kūrė kalėdinius atvirukus. Užsukę mokytojai neatsilaikė pagundai išmėginti savo kūrybingumą ir pagamino taip pat keletą atvirukų. Visus darbelius mokytoja Nijolė Bagdonavičienė su saviraiškos būrelio ‚‚Smagratis‘‘ nariais vėliau nuvežė į Kupiškio ligoninės palaikomojo gydymo ir slaugos skyrių. Mokytoja Nijolė jau kelintus metus įsijungia į respublikinę bendrumo akciją ‚‚Kalėdinis sveikinimas vienišam žmogui‘‘, kurį organizuoja Valstybinis psichikos sveikatos centras.

   Į „kavinę“, kuri buvo įsikūrusi valgykloje, susirinko kulinarijos gerbėjai, kuriems vadovavo direktorės pavaduotoja ugdymui Audronė Liudvinavičienė, o jai talkino virėjos Loreta, Viktorija ir Lainė. Po visą mokyklą sklido malonus kepamų bandelių ir kibinų kvapas. Kulinarai iškeptais gardumynais pavaišino visus naktinėtojus ir svečius.

   Susirinko nemažas būrelis dalyvių, norinčių išmokti savigynos elementų, kuriuos demonstravo ir mokė pareigūnai. Šitoje darbo grupėje mokiniai dar daugiau sužinojo apie pareigūnų kasdienybę, studijas ir t.t. 

   Sportininkams vadovavo kūno kultūros mokytoja Oksana Morkvėnienė. Sporto salėje prakaitą liejo krepšininkai, buvo ir žaidžiančių stalo tenisą.

   Po vakarienės vieni dalyviai pasirinko filmų žiūrėjimą, o kiti šokius ir dainavimą karaokė.  Norintieji galėjo išmėginti akies taiklumą šaudant iš pneumatinio šautuvo. Šiam užsiėmimui vadovavo policijos pareigūnai. 

   Mokiniai ūžė po mokyklą iki ryto, kol atėjo metas skirstytis. Tvarką ir drausmę palaikė budintys mokytojai, kurie kas kelias valandas keisdavosi.

Naktis mokykloje-2015

 

Pamokų laikas

1  8.00 - 8.45
2  8.55 - 9.40
3  9.50 - 10.35
 Ilgoji pertrauka
4  11.05 - 11.50
5  12.00 - 12.45
6  12.55 - 13.40
7  13.50 - 14.35

 

SPM

Dienos citata

"Mūsų išminties šaltinis yra patyrimas. Mūsų patyrimo šaltinis yra mūsų kvailumas."
S.Hitri

Šiandien

Buvusių sutuoktinių diena
Tarptautinė juokingų momentų diena
Žiūrėjimo į dangų diena
Aukštumų siekimo diena

   pavasaris3

Vardadieniai:

Liudvika, Liuda, Valerijonas, Vaišvydė, Visvaldas, Justinas, Luiza

Saulė     sun

teka 06:20, leidžiasi 20:20

dienos ilgumas 14.00

  moon  Delčia


Kryptis Lietuva

ED

09.1.3-CPVA

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Lankytojai

Dabar svetainėje 214 svečių ir narių nėra

Jūs naudojate:

IP adresas: 3.239.91.5

Operacinė sistema: Search Bot
Naršyklė: unknown unknow

Lankytojų statistika

659001
ŠiandienŠiandien1892
VakarVakar3308
Šią savaitęŠią savaitę5200
Šį mėnesįŠį mėnesį51111
Prisijungę:
-

Prisijunkmoodle