2024 m. Balandžio 19 d. Penktadienis

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

PradžiaNaujienosProfesijų ir verslumo savaitė

________________________________________________________________________

Kupiškio rajono savivaldybės tarybos sprendimas dėl mokinių ir klasių skaičių 2023–2024 mokslo metais

________________________________________________________________________

G4

Profesijų ir verslumo savaitė

Muge   Sausio 28-30 dienomis mokykloje vyko renginys „Profesijų – verslumo savaitė“. Mokiniai buvo supažindinti su įvairiomis profesijomis, patys galėjo užsiimti  gamyba ir prekyba, taip pat išsamiau susipažinti su nauja mūsų valiuta – euru.

   Sausio 28 dieną mokiniams buvo suorganizuotas susitikimas su penkių profesijų atstovais. Labai džiugu, kad svečiai mielai sutiko papasakoti apie  pasirinktas profesijas. Pas mus apsilankė Panevėžio apskrities Priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Kupiškio priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos valstybinės priešgaisrinės priežiūros poskyrio inspektorius, vidaus tarnybos leitenantas  Vaidas Juknevičius ir  viršininko pavaduotojas, vidaus tarnybos kapitonas Vaidotas Vitkūnas. Pareigūnai papasakojo, kokių asmeninių savybių reikia turėti renkantis gana pavojingą  profesiją, kur galima studijuoti ir kokių karjeros aukštumų galima pasiekti. Gražus sutapimas, kad net keturi svečiai -  buvę mūsų mokyklos mokiniai.  Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kupiškio rajono policijos komisariato tyrėja Valda Subačienė ir  tyrėja Gitana Timochina papasakojo apie tai, kaip galima tapti kriminalinės policijos darbuotojomis,  kaip yra kovojama su nusikalstamumu, kaip užsiimama slapta veikla. Energetikas, „Lesto“ darbuotojas Andrius Žilinskas  parodė Skapiškio ir aplinkinių miestelių elektros pastotes, papasakojo, kaip dirba elektros dispečeriai, kodėl jokiu būdu negalima artintis prie nutrūkusių laidų ir transformatorinių. Jaunasis ūkininkas Deividas Notkus supažindino mokinius su ūkininko profesija. Pasakojo, kad ne tik seniems , bet ir jauniems žmonėms ūkis gali atverti plačias galimybes, svarbu mokėti tuo pasinaudoti. Pakvietė apsilankyti ūkyje įrengtame kuro ir kraiko granulių ceche. Mūsų mokyklos spec.  pedagogė Vita Strumskytė – Giedrienė  papasakojo apie savo specialybę, kur jos mokėsi, su kokiais sunkumais susiduria mokydama vaikus taisyklingai tarti žodžius, skaičiuoti ir skaityti. Renginio pabaigoje visi svečiai buvo apdovanoti padėkos raštais.

   Sausio 29 dieną ilgųjų pertraukų metu vyko amatų mugė. Mokiniai galėjo prekiauti savo pagamintais dirbiniais, kulinariniais patiekalais ar tiesiog nebereikalingomis smulkmenomis. Aktyviausi, žinoma, buvo pradinių klasių mokiniai, tačiau netrūko ir vyresniųjų klasių entuziastingų prekybininkų. Buvo net trumpam atsidariusi dešimtos klasės mokinio Luko kavinė „Pas voverę“.

    Sausio 30 dieną  5-10 klasių mokiniams vyko paskaitėlės apie eurą. Pasiskirstę pogrupiais, 9-10 klasės mokiniai kartu su mokytoja Regina Mačioniene, o 5-8 klasių mokiniai kartu su mokytoja Oksana Morkvėniene žiūrėjo skaidres apie eurą ir dalyvavo viktorinoje.

Mugė mokykloje-2015

 

Pamokų laikas

1  8.00 - 8.45
2  8.55 - 9.40
3  9.50 - 10.35
 Ilgoji pertrauka
4  11.05 - 11.50
5  12.00 - 12.45
6  12.55 - 13.40
7  13.50 - 14.35

 

SPM

Dienos citata

"Nepadorių dalykų galima rasti bet kuriame leidinyje, išskyrus telefonų knygą."
Bernardas Šo

Šiandien

Haiku poezijos diena
Tarptautinė hemofilijos diena
Sūrio diena
Naminių gyvūnėlių savininkų Nepriklausomybės diena

   pavasaris3

Vardadieniai:

Anicetas, Dravenis, Skaidra, Robertas

Saulė     sun

teka 06:13, leidžiasi 20:25

dienos ilgumas 14.12

  moon  Delčia


Kryptis Lietuva

ED

09.1.3-CPVA

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Lankytojai

Dabar svetainėje 209 svečių ir narių nėra

Jūs naudojate:

IP adresas: 44.197.231.211

Operacinė sistema: Search Bot
Naršyklė: unknown unknow

Lankytojų statistika

659694
ŠiandienŠiandien1207
VakarVakar2955
Šią savaitęŠią savaitę12124
Šį mėnesįŠį mėnesį58035
Prisijungę:
-

Prisijunkmoodle