2024 m. Balandžio 13 d. Šeštadienis

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

PradžiaNaujienosJaunieji miško bičiuliai - rajoninio konkurso prizininkai

________________________________________________________________________

Kupiškio rajono savivaldybės tarybos sprendimas dėl mokinių ir klasių skaičių 2023–2024 mokslo metais

________________________________________________________________________

G4

Jaunieji miško bičiuliai - rajoninio konkurso prizininkai

Drebule    Balandžio 24 dieną Kupiškio Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazijoje vyko viso rajono JMB konkursas „Drebulė“. Mūsų mokyklai atstovavo dvi komandos.

   Tai „Gamtos bičiuliai“, kurią sudarė trečių  ir ketvirtų klasių mokiniai: K. Spetylaitė, E. Jasiūnaitė, M. Kirkis, A. Matusevičiūtė,  A. Vilimaitė ir G. Kirkytė, bei „Gamtos žvalgai“- 5 – 10 klasių mokiniai: I. Baltrūnas, G. Janulionytė, A. Kvedaravičiūtė, E. Antanaitis, E. Dilys.  Gamtininkai, vadovaujami mokytojų G. Sriubiškienės ir N. Greibuvienės, uoliai ruošėsi konkursui: gamino plakatą, stengėsi kuo daugiau sužinoti  apie drebulę, ruošė komandos prisistatymą.

  Konkursas prasidėjo jaunųjų miško bičiulių himnu. Po to dalyvius pasveikino gimnazijos direktorius  V. Žilinskas ir naujai išrinktas Kupiškio rajono meras D. Bardauskas.

  Burtai lėmė, kad pirmoji savo meninę programėlę parodė Skapiškio pradinukų būrelio „Gamtos bičiuliai“ komanda. Jaunieji gamtininkai papasakojo apie drebulės gerąsias savybes, naudą žmonėms. „Gamtos žvalgų“ atstovai pasirodė šie tiek vėliau. Skapiškėnai susirinkusiesiems pateikė eiliuotą pasakojimą apie drebulę, rodė skaidres.

   Kai savo meninę programėlę baigė paskutinė komanda (jų buvo net 15), jaunieji miško bičiuliai susikaupę atliko žinių patikrinimo testą. Po jo buvo urėdų konkursas, dar vėliau – praktinės užduotys. Jų metu iš patektų pavyzdžių reikėjo atspėti medieną, pagal jos pažeidimus pasakyti, kokia liga ar parazitai pakenkė drebulei.

   Gimnazijos aktų salėje konkurso dalyviai eksponavo savo namų darbus – sukaltus inkilus bei miško lankytojo taisykles. Namų darbus, teorines ir praktines žinias vertino kompetentinga  komisija bei jos pirmininkas miškininkas V. Stapulionis. Susumavus visus rezultatus, abi mūsų mokyklos komandos užėmė prizines vietas. Ir „Gamtos bičiuliai“, ir  „Gamtos žvalgai“ šį kartą buvo treti. Komandos didžiuojasi savo pasiekimais ir žada kitais metais pirmauti.

JMB konkursas Drebulė

 

Pamokų laikas

1  8.00 - 8.45
2  8.55 - 9.40
3  9.50 - 10.35
 Ilgoji pertrauka
4  11.05 - 11.50
5  12.00 - 12.45
6  12.55 - 13.40
7  13.50 - 14.35

 

SPM

Dienos citata

"Tam, kas ryšis išmokti visus įstatymus, nebeliks laiko juos pažeidinėti."
J.V.Getė

Šiandien

Tarptautinė koncentracijos stovyklų kalinių išlaisvinimo diena

   pavasaris3

Vardadieniai:

Stanislovas, Vykintas, Daugailė, Leonas

Saulė     sun

teka 06:27, leidžiasi 20:14

dienos ilgumas 13.47

  moon  Pilnatis


Kryptis Lietuva

ED

09.1.3-CPVA

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Lankytojai

Dabar svetainėje 417 svečių ir narių nėra

Jūs naudojate:

IP adresas: 3.238.174.191

Operacinė sistema: Search Bot
Naršyklė: unknown unknow

Lankytojų statistika

658283
ŠiandienŠiandien1743
VakarVakar1991
Šią savaitęŠią savaitę13729
Šį mėnesįŠį mėnesį43930
Prisijungę:
-

Prisijunkmoodle