2024 m. Balandžio 13 d. Šeštadienis

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

PradžiaNaujienosMes renginyje „Muziejų naktis“

________________________________________________________________________

Kupiškio rajono savivaldybės tarybos sprendimas dėl mokinių ir klasių skaičių 2023–2024 mokslo metais

________________________________________________________________________

G4

Mes renginyje „Muziejų naktis“

MNm   Gegužės 18 dieną šešiolika mūsų mokyklos penktos, septintos, aštuntos ir dešimtos klasės mokinių dalyvavo renginyje „Muziejų naktis“, vykusiame Kupiškio etnografijos muziejuje.

  Renginys prasidėjo 18 val. didžiojoje muziejaus parodų salėje.  Buvo pristatyta  Kupiškio rajono ugdymo įstaigų vaikų ir mokinių kūrybos darbų paroda „Po kūrėjo delnu“. Joje buvo eksponuojami ir mūsų mokyklos mokinių darbai. Mokytojams Linai Riaubienei, Irenai Venediktovai ir Virginijui Kaušakiui buvo įteikti padėkos raštai. Džiugu, kad  mūsų  mokyklos mokinių darbai originalūs, spalvingi, atlikti įvairia technika. Renginio lankytojai galėjo vertinti eksponatus. Parodos atidaryme dalyvavęs Seimo narys Aleksandras Zeltinis pažadėjo, kad patys gražiausi ir įdomiausi darbai birželio mėnesį bus eksponuojami Seime.

   Po parodos pristatymo muziejaus edukacinėse erdvėse nuo 18.30 iki 20.30 val. vyko praktiniai užsiėmimai. Vieni mokiniai, padedami tautodailininkės Virginijos Jurevičienės, karpė karpinius, kiti su muziejaus darbuotoja Kristina Jokimiene derino ryškiausias siūlų spalvas ir pynė juostas, treti su mokytoja Genovaite Vaičikauskiene piešė pasirinktus muziejaus eksponatus. Tuo pačiu metu muziejaus kiemelyje vieną meno kolektyvą po kito pristatinėjo garsi humoristė Violeta Mičiulienė. Po nuotaikingo koncerto 21.30 val. Panevėžio kino teatro „Garsas“ darbuotojai muziejaus kiemelyje demonstravo filmą „Laisvės tango“. Nuotaiką šiek tiek drumstė krapnojantis lietutis ir šaltokas vakaras, todėl žiūrovų susirinko nedaug.

   Išvyką į renginį „Muziejų naktis“ organizavo ir mokinius globojo istorijos mokytojos Rasa Kaušakienė ir Birutė Zaborskienė.

 

Pamokų laikas

1  8.00 - 8.45
2  8.55 - 9.40
3  9.50 - 10.35
 Ilgoji pertrauka
4  11.05 - 11.50
5  12.00 - 12.45
6  12.55 - 13.40
7  13.50 - 14.35

 

SPM

Dienos citata

"Aišku, kad aš tikiu atsitiktinumais; kaip kitaip galėčiau paaiškinti mano neapkenčiamų žmonių sėkmes?"
Žanas Kokto

Šiandien

Tarptautinė koncentracijos stovyklų kalinių išlaisvinimo diena

   pavasaris3

Vardadieniai:

Stanislovas, Vykintas, Daugailė, Leonas

Saulė     sun

teka 06:27, leidžiasi 20:14

dienos ilgumas 13.47

  moon  Pilnatis


Kryptis Lietuva

ED

09.1.3-CPVA

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Lankytojai

Dabar svetainėje 411 svečių ir narių nėra

Jūs naudojate:

IP adresas: 3.238.174.191

Operacinė sistema: Search Bot
Naršyklė: unknown unknow

Lankytojų statistika

658272
ŠiandienŠiandien1637
VakarVakar1991
Šią savaitęŠią savaitę13623
Šį mėnesįŠį mėnesį43824
Prisijungę:
-

Prisijunkmoodle