2024 m. Balandžio 19 d. Penktadienis

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

PradžiaNaujienosKad saugiai nukeliautume į mokyklą

________________________________________________________________________

Kupiškio rajono savivaldybės tarybos sprendimas dėl mokinių ir klasių skaičių 2023–2024 mokslo metais

________________________________________________________________________

G4

Kad saugiai nukeliautume į mokyklą

Saugus-kelias    Kaip ir kiekvienais metais, taip ir šiemet, rugsėjo mėnesį, Lietuvoje buvo vykdoma akcija „Saugus kelias į mokyklą“. Į pamokas ir iš jų skubantys mokiniai turėjo vėl prisiminti saugaus elgesio kelyje taisykles.

   Pirmomis mokslo metų dienomis, žmogaus saugos pamokų metu, mokiniai išklausė saugaus elgesio kelyje instruktažus, pasidalijo atostogų įspūdžiais bei pastebėjimais, kaip elgiasi eismo taisykles primiršę bendraamžiai. Taip pat susitiko su „Amsiu“, išklausė policijos pareigūno R. Tubelio paskaitos apie deramą elgesį kelyje, atšvaitų svarbą.

   Kad neįvyktų nelaimė,  patys turime drausmingai elgtis  bei padėti draugams išvengti pavojingų situacijų gatvėse ir keliuose. Šiuo tikslu ir buvo organizuojamas budėjimas vietose, kur mokiniai laukia autobuso, įlipa, išlipa iš jo, pereina gatvę. Ryškiomis liemenėmis vilkintys budėtojai, vadovaujami mokytojos N. Greibuvienės,  atkreipė visų eismo dalyvių dėmesį. Jie stebėjo į pamokas skubančius mokinius,  priminė, kuria kelio puse dera eiti, kai nėra šaligatvio, kaip pereiti gatvę. Daug sykių rytais prie kelio į mokyklą budėjo ir policijos pareigūnas R. Kiaulėnas.  Pravažiuojančių automobilių vairuotojai nepriekaištingai laikėsi eismo taisyklių, o mokiniai jautėsi pakankamai saugūs, elgėsi drausmingai. Pasibaigus pamokoms, budėtojai stebėjo laukiančiuosius autobuso, aiškino, kaip įlipti ir išlipti iš jo, kada pereiti į kitą kelio pusę.

   Nuo vyresniųjų klasių budėtojų neatsiliko ir pradinukai. Būrelio „Trys švieselės“ nariai, vadovaujami mokytojos  D. Notkuvienės, pasklido po Skapiškio gatves. Ryškiaspalvėmis liemenėmis vilkinčių vaikų būrelis vairuotojams ir kitiems eismo dalyviams  priminė, kad kelyje visiems reikia elgtis atsakingai. Būrelio nariai aplankė visus pradinukus. Priminė apie saugų elgesį iš namų į mokyklą ir iš mokyklos į namus. Pasakojo apie atšvaitų reikalingumą tamsiu paros metu. Pakartojo saugaus elgesio taisykles. Palinkėjo būti saugiems kelyje.

   Po pamokų būrelio nariai budėjo prie geltonojo autobusiuko. Mokė vaikus, kaip laukti autobuso, priminė, kas pirmiausia turi į jį įlipti ir kaip jame elgtis.

 Mokiniams, dalyvavusiems susitikimuose su policijos atstovais, budėjusiems gatvėse, aktyviai įsijungusiems  į visoje šalyje vykusią akciją, buvo išdalyti lankstinukai, atvirukai, primenantys, kaip tinkamai elgtis kelyje. Informacija apie Skapiškio gatvėse budėjusių akcijos dalyvių skaičių ir budėjimo laiką  buvo pateikta akcijos organizatoriams Vilniuje.

   Saugių mokslo metų !

Saugus kelias į mokyklą 2015

 

Pamokų laikas

1  8.00 - 8.45
2  8.55 - 9.40
3  9.50 - 10.35
 Ilgoji pertrauka
4  11.05 - 11.50
5  12.00 - 12.45
6  12.55 - 13.40
7  13.50 - 14.35

 

SPM

Dienos citata

Šiandien

Haiku poezijos diena
Tarptautinė hemofilijos diena
Sūrio diena
Naminių gyvūnėlių savininkų Nepriklausomybės diena

   pavasaris3

Vardadieniai:

Anicetas, Dravenis, Skaidra, Robertas

Saulė     sun

teka 06:13, leidžiasi 20:25

dienos ilgumas 14.12

  moon  Delčia


Kryptis Lietuva

ED

09.1.3-CPVA

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Lankytojai

Dabar svetainėje 213 svečių ir narių nėra

Jūs naudojate:

IP adresas: 44.197.231.211

Operacinė sistema: Search Bot
Naršyklė: unknown unknow

Lankytojų statistika

659694
ŠiandienŠiandien1214
VakarVakar2955
Šią savaitęŠią savaitę12131
Šį mėnesįŠį mėnesį58042
Prisijungę:
-

Prisijunkmoodle