2024 m. Balandžio 16 d. Antradienis

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

PradžiaNaujienosSkapiškio miestelio bibliotekai - 75

________________________________________________________________________

Kupiškio rajono savivaldybės tarybos sprendimas dėl mokinių ir klasių skaičių 2023–2024 mokslo metais

________________________________________________________________________

G4

Skapiškio miestelio bibliotekai - 75

Bl1    Gruodžio 15 dieną į Skapiškio miestelio biblioteką sugužėjo daug svečių: atvyko mūsų rajono bibliotekininkai, nemažai skaitytojų iš Skapiškio. Buvo švenčiamas Skapiškio miestelio bibliotekos 75 metų jubiliejus.

 Dabartinė bibliotekos vedėja R. Bugailiškienė susirinkusiesiems priminė bibliotekos istoriją, pasidžiaugė renovacija. Kalbėjo buvusios bibliotekos darbuotojos, prisiminimais dalijosi vienas pirmųjų bibliotekos skaitytojų – V. Markevičius. Svečiai sveikino bibliotekos vedėją R. Bugailiškienę, o ji džiaugėsi ir dėkojo skaitytojams, iteikdama jiems padėkų raštus bei paruoštas dovanėles.

  Džiugu, kad į šį gražų renginį buvo pakviesti ir mūsų mokyklos būrelio „Pinokis“ nariai. Jie dar kartą suvaidino lėlių spektakliuką „Kačių ir pelių kelionė į vestuves“ ( pagal K. Borutos eiliuotą pasakaitę), padėkojo bibliotekos vedėjai už pasiūtas lėles - kates -  spektakliukui, už galimybę dalyvauti įvairiuose bibliotekos rengiamuose projektuose, pasveikino su jubiliejumi ir padovanojo Kalėdų gėlę. Prie būrelio narių sveikinimo prisijungė ir mūsų mokyklos direktorė Birutė Zaborskienė bei jos pavaduotoja Audronė Liudvinavičienė.

  Smagu buvo girdėti bibliotekos vedėją Romą Bugailiškienę  besidžiaugiant gražiu bendradarbiavimu su mokyklos bendruomene. Mokyklos direktorei ir mokytojams jubiliejiniame renginyje buvo įteikta nemažai padėkų, suvenyrinių puodelių, o pinokiukai ir jų vadovė A. Jankevičienė džiaugėsi apdovanoti dar ir spalvotais kalendoriais, įspūdingu saldainių medžiu ir nuoširdžiais renginio dalyvių „ačiū“ už patikusį spektakliuką.  

Bl2

Bl3

Bl4

Bl5

 

Pamokų laikas

1  8.00 - 8.45
2  8.55 - 9.40
3  9.50 - 10.35
 Ilgoji pertrauka
4  11.05 - 11.50
5  12.00 - 12.45
6  12.55 - 13.40
7  13.50 - 14.35

 

SPM

Dienos citata

"Būkite dėmesingi savo mintims, nes nuo jų prasideda poelgiai."
Lao Dzi

Šiandien

Buvusių sutuoktinių diena
Tarptautinė juokingų momentų diena
Žiūrėjimo į dangų diena
Aukštumų siekimo diena

   pavasaris3

Vardadieniai:

Liudvika, Liuda, Valerijonas, Vaišvydė, Visvaldas, Justinas, Luiza

Saulė     sun

teka 06:20, leidžiasi 20:20

dienos ilgumas 14.00

  moon  Delčia


Kryptis Lietuva

ED

09.1.3-CPVA

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Lankytojai

Dabar svetainėje 194 svečių ir narių nėra

Jūs naudojate:

IP adresas: 3.239.91.5

Operacinė sistema: Search Bot
Naršyklė: unknown unknow

Lankytojų statistika

659006
ŠiandienŠiandien1937
VakarVakar3308
Šią savaitęŠią savaitę5245
Šį mėnesįŠį mėnesį51156
Prisijungę:
-

Prisijunkmoodle