2024 m. Balandžio 16 d. Antradienis

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

PradžiaNaujienosPanevėžio lėlių vežimo teatras mūsų mokykloje

________________________________________________________________________

Kupiškio rajono savivaldybės tarybos sprendimas dėl mokinių ir klasių skaičių 2023–2024 mokslo metais

________________________________________________________________________

G4

Panevėžio lėlių vežimo teatras mūsų mokykloje

LT    Lapkričio 16 dieną mūsų mokykloje viešėjo unikalusis Panevėžio lėlių vežimo teatras. Viešnagės tikslas buvo, naudojant profesionalaus teatro elementus, formuoti vaikų asmenines bei moralines vertybes, plėsti akiratį, nukreipti dėmesį nuo virtualaus pasaulio.

JG, pradinių klasių, 5 – 8 klasių mokiniai, žiūrėdami filmuką ir klausydami pasakojimo, susipažino su keliaujančio lėlių teatro istorija, jo aktoriais, spektakliais, jų scenografija. Labai smagu buvo žiūrėti ištrauką iš spektaklio „Trys lokiai“. Tik gaila, kad pačioje įdomiausioje vietoje jis nutrūko... Tačiau taip buvo paskatinta apsilankyti teatre ir pamatyti, kuo baigsis ši  nuotaikinga istorija.

  Paskui aktorės vėrė lagaminus ir demonstravo skirtingomis technikomis pagamintas lėles iš gerai žinomų pasakų. Norintieji galėjo pasimokyti jas valdyti, o drąsiausieji net pamėgino suvaidinti su jomis spektaklio ištrauką. Išvydome net garsiąją rusų dainininkę Alą Pugačiovą vaizduojančią didžiulę lėlę. Padedant net trims pagalbininkams, ji smagiai sudainavo savo garsiąją dainą „Karaliai viską gali“.

  Atmintyje išliks ne tik žavios marionetės, lazdelinės, pirštininės, šešėlinės ir kitos lėlės, nuostabios vaidinto spektaklio dekoracijos, bet ir ekrane matyti pailsę, suplukę arkliukai, kantriai traukiantys lėlių teatro vežimą. Apie teatro stebuklą primins ir mokyklai padovanota pagalvėlė bei magnetukas su vienintelio tokio teatro Europoje, ne kartą pelniusio ir tarptautinį pripažinimą, simbolika.

mokytoja Auksė Jankevičienė 

Panevėžio lėlių teatras

 

Pamokų laikas

1  8.00 - 8.45
2  8.55 - 9.40
3  9.50 - 10.35
 Ilgoji pertrauka
4  11.05 - 11.50
5  12.00 - 12.45
6  12.55 - 13.40
7  13.50 - 14.35

 

SPM

Dienos citata

"Sėkmė susideda iš žingsniavimo nuo vienos nesėkmės prie kitos, neprarandant entuziazmo."
Vinstonas Čerčilis

Šiandien

Buvusių sutuoktinių diena
Tarptautinė juokingų momentų diena
Žiūrėjimo į dangų diena
Aukštumų siekimo diena

   pavasaris3

Vardadieniai:

Liudvika, Liuda, Valerijonas, Vaišvydė, Visvaldas, Justinas, Luiza

Saulė     sun

teka 06:20, leidžiasi 20:20

dienos ilgumas 14.00

  moon  Delčia


Kryptis Lietuva

ED

09.1.3-CPVA

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Lankytojai

Dabar svetainėje 200 svečių ir narių nėra

Jūs naudojate:

IP adresas: 3.239.91.5

Operacinė sistema: Search Bot
Naršyklė: unknown unknow

Lankytojų statistika

659008
ŠiandienŠiandien1965
VakarVakar3308
Šią savaitęŠią savaitę5273
Šį mėnesįŠį mėnesį51184
Prisijungę:
-

Prisijunkmoodle