2019 m. Vasario 24 d. Sekmadienis

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

PradžiaNaujienosLietuvių kalbos savaitė mokykloje

zma

5-10 klasių mokinius kviečiame dalyvauti

fotografijos konkurse „Žiemos pasaka“.

Konkurso nuostatus rasite čia.

______________________________________________________________________

G4

______________________________________________________________________

Grybų karas

______________________________________________________________________

Kalėdinė daina (2017 m.)

______________________________________________________________________

„Katės namai“

______________________________________________________________________

„Mokyklos garbė – 2017“

______________________________________________________________________

Paragauk Kalėdų!

______________________________________________________________________

Snieguolės žiemą

______________________________________________________________________

Lietuvių kalbos savaitė mokykloje

LKD   Nuo 2016 m., siekiant stiprinti lietuvių kalbos mokymosi motyvaciją ir didinti jos prestižą, Lietuvoje ir užsienyje rengiamos Lietuvių kalbos dienos. Vasario 20 – 24 dienomis ir mūsų mokykloje vyko renginiai, skirti gimtajai kalbai: 

išryškindami pirmąsias raides, įvairiomis formomis išdėstydami tekstą, rašėme dailyraščiu kūrinius apie Lietuvą, surengėme šių darbų parodą, rinkome gražiausius ir brangiausius mums žodžius, mokėmės raiškiai skaityti.

   Baigiamajame lietuvių kalbos savaitės renginyje „Kalboje visų namai“ skambėjo   5 – 8 klasių mokinių skaitomi lietuvių poetų B. Brazdžionio, K. Bradūno eilėraščiai, gėrėjomės  rajoninio meninio skaitymo konkurso II vietos laimėtojos penktokės A. Matusevičiūtės, konkurso dalyvių: šeštokės O. Aleknaitės, septintoko D. Meilaus ir dešimtokės L. Rudokaitės meniškai perteikiamais lietuvių autorių kūriniais. Gimtoji kalba skambėjo ir dainų posmuose. Apie lietuvių kalbos turtingumą, skambumą ir vertę bylojo skaitomos žymiųjų mūsų ir užsienio kalbininkų, filosofų mintys. Renginyje buvo paskelbti  patys gražiausi mūsų mokyklos mokiniams lietuviški žodžiai: „ačiū“ ir „mylėti“. Buvo „išaugintas“ lietuviškų žodžių medis iš visų mokinių užrašytų jiems gražiausių ir brangiausių žodžių.

   Renginio pabaigoje buvo padėkota kūrybingai dailyraštį rašiusiems mokiniams,  mokyklos direktorė B. Zaborskienė pasveikino lietuvių kalbos ir literatūros konkurso „Olympis 2017 - Pavasario sesija“ prizininkes: O. Aleknaitę, A. Matusevičiūtę, dalyves G. Tijušaitę, ir E. Jasiūnaitę, apibendrino renginį. Lietuvių kalbos savaitę baigėme visų dalyvių atliekama daina „Tai gražiai mane augino...“  

Mokytoja A. Jankevičienė

 

Iki Žiemos atostogų liko:

Please update your Flash Player to view content.

Pamokų laikas

1  8.00 - 8.45
2  8.55 - 9.40
3  9.50 - 10.35
 1 ilgoji pertrauka
4  11.05 - 11.50
 2 ilgoji pertrauka
5  12.10 - 12.55
6  13.05 - 13.50
7  14.00 - 14.45

 

SPM

Dienos citata

"Jei valstybė negali pasirūpinti daugeliu vargšų, ji negalės apginti keleto turtuolių."
Dž.F.Kenedis

Šiandien

Estijos Nepriklausomybės diena
Šv. Motiejus, Vieversio diena

   SnaiguteM

Vardadieniai:

Demetrija, Gedmantas, Goda, Motiejus, Matas

Saulė     sun

teka 07:24, leidžiasi 17:42

dienos ilgumas 10.18

  moon  Jaunatis


Kryptis Lietuva

ED

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Lankytojai

Dabar svetainėje 154 svečių ir narių nėra

Jūs naudojate:

IP adresas: 3.80.38.5

Operacinė sistema: Search Bot
Naršyklė: unknown unknow

Lankytojų statistika

159444
ŠiandienŠiandien485
VakarVakar2323
Šią savaitęŠią savaitę13749
Šį mėnesįŠį mėnesį51920
Prisijungę:
-

Prisijunkmoodle