2024 m. Balandžio 20 d. Šeštadienis

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

PradžiaNaujienosLietuvių kalbos savaitė mokykloje

________________________________________________________________________

Kupiškio rajono savivaldybės tarybos sprendimas dėl mokinių ir klasių skaičių 2023–2024 mokslo metais

________________________________________________________________________

G4

Lietuvių kalbos savaitė mokykloje

LKD   Nuo 2016 m., siekiant stiprinti lietuvių kalbos mokymosi motyvaciją ir didinti jos prestižą, Lietuvoje ir užsienyje rengiamos Lietuvių kalbos dienos. Vasario 20 – 24 dienomis ir mūsų mokykloje vyko renginiai, skirti gimtajai kalbai: 

išryškindami pirmąsias raides, įvairiomis formomis išdėstydami tekstą, rašėme dailyraščiu kūrinius apie Lietuvą, surengėme šių darbų parodą, rinkome gražiausius ir brangiausius mums žodžius, mokėmės raiškiai skaityti.

   Baigiamajame lietuvių kalbos savaitės renginyje „Kalboje visų namai“ skambėjo   5 – 8 klasių mokinių skaitomi lietuvių poetų B. Brazdžionio, K. Bradūno eilėraščiai, gėrėjomės  rajoninio meninio skaitymo konkurso II vietos laimėtojos penktokės A. Matusevičiūtės, konkurso dalyvių: šeštokės O. Aleknaitės, septintoko D. Meilaus ir dešimtokės L. Rudokaitės meniškai perteikiamais lietuvių autorių kūriniais. Gimtoji kalba skambėjo ir dainų posmuose. Apie lietuvių kalbos turtingumą, skambumą ir vertę bylojo skaitomos žymiųjų mūsų ir užsienio kalbininkų, filosofų mintys. Renginyje buvo paskelbti  patys gražiausi mūsų mokyklos mokiniams lietuviški žodžiai: „ačiū“ ir „mylėti“. Buvo „išaugintas“ lietuviškų žodžių medis iš visų mokinių užrašytų jiems gražiausių ir brangiausių žodžių.

   Renginio pabaigoje buvo padėkota kūrybingai dailyraštį rašiusiems mokiniams,  mokyklos direktorė B. Zaborskienė pasveikino lietuvių kalbos ir literatūros konkurso „Olympis 2017 - Pavasario sesija“ prizininkes: O. Aleknaitę, A. Matusevičiūtę, dalyves G. Tijušaitę, ir E. Jasiūnaitę, apibendrino renginį. Lietuvių kalbos savaitę baigėme visų dalyvių atliekama daina „Tai gražiai mane augino...“  

Mokytoja A. Jankevičienė

 

Pamokų laikas

1  8.00 - 8.45
2  8.55 - 9.40
3  9.50 - 10.35
 Ilgoji pertrauka
4  11.05 - 11.50
5  12.00 - 12.45
6  12.55 - 13.40
7  13.50 - 14.35

 

SPM

Dienos citata

"Kas geba remdamasis sena atrasti nauja, vertas būti mokytoju."
Konfucijus

Šiandien

Haiku poezijos diena
Tarptautinė hemofilijos diena
Sūrio diena
Naminių gyvūnėlių savininkų Nepriklausomybės diena

   pavasaris3

Vardadieniai:

Anicetas, Dravenis, Skaidra, Robertas

Saulė     sun

teka 06:13, leidžiasi 20:25

dienos ilgumas 14.12

  moon  Delčia


Kryptis Lietuva

ED

09.1.3-CPVA

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Lankytojai

Dabar svetainėje 218 svečių ir narių nėra

Jūs naudojate:

IP adresas: 44.200.27.215

Operacinė sistema: Search Bot
Naršyklė: unknown unknow

Lankytojų statistika

659797
ŠiandienŠiandien2246
VakarVakar2955
Šią savaitęŠią savaitę13163
Šį mėnesįŠį mėnesį59074
Prisijungę:
-

Prisijunkmoodle