2019 m. Vasario 24 d. Sekmadienis

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

PradžiaNaujienosIškovoti net 23 medaliai

zma

5-10 klasių mokinius kviečiame dalyvauti

fotografijos konkurse „Žiemos pasaka“.

Konkurso nuostatus rasite čia.

______________________________________________________________________

G4

______________________________________________________________________

Grybų karas

______________________________________________________________________

Kalėdinė daina (2017 m.)

______________________________________________________________________

„Katės namai“

______________________________________________________________________

„Mokyklos garbė – 2017“

______________________________________________________________________

Paragauk Kalėdų!

______________________________________________________________________

Snieguolės žiemą

______________________________________________________________________

Iškovoti net 23 medaliai

Shuol0    Gegužės 29 dieną Kupiškyje vyko rajono mokinių lengvosios atletikos varžybos „Šuolininko ir sprinto diena“. Gausus mūsų sportininkų būrys, net 18 mokinių, vyko rungtis su kitų mokyklų mokiniais.

Jie varžėsi 60 m, 100 m, 200 m ir 400 m bėgimo bei šuolio į tolį rungtyse. Mūsų lengvaatlečiams  puikiai sekėsi: jie iškovojo net 23 medalius! 

I grupė:

Gerda Kirkytė, 5 kl.: 100 m bėgimas – II vieta, 60 m bėgimas – II vieta, šuolis į tolį – II vieta.

Eglė Jasiūnaitė, 6 kl.: 60 m bėgimas – III vieta, šuolis į tolį – III vieta.

Šarūnas Šilinis, 6 kl.: 60 m bėgimas – I vieta, šuolis į tolį – I vieta.

Rokas Puciata, 6 kl.: 100 m bėgimas – II vieta, šuolis į tolį – III vieta.

II grupė:

Karolis Velk, 7 kl.: 400 m bėgimas – III vieta.

Sandra Lapeikytė, 9 kl.: 200 m bėgimas -  III vieta, 400 m bėgimas – III vieta, šuolis į tolį – I vieta.

III grupė:

Aušra Pačebutaitė, 9 kl.: 200 m bėgimas – III vieta, 400 m bėgimas – I vieta, šuolis į tolį -  I vieta.

Karolina Vilimaitė, 9 kl.: 200 m bėgimas -  II vieta, 400 m bėgimas – II vieta, šuolis į tolį – II vieta.

Kazimieras Raupys, 10 kl.: 400 m bėgimas – II vieta.

Tomas Kurkauskas, 8 kl.: 200 m bėgimas – III vieta, šuolis į tolį – I vieta.

Gvidas Vaitonis, 10 kl.: šuolis į tolį – I vieta.

Sveikiname prizininkus, taip šauniai baigusius šiuos mokslo metus.

Mokytoja Oksana Morkvėnienė

Shuol1

Shuol2

Shuol3

Shuol4

Shuol5

Shuol6

 

Iki Žiemos atostogų liko:

Please update your Flash Player to view content.

Pamokų laikas

1  8.00 - 8.45
2  8.55 - 9.40
3  9.50 - 10.35
 1 ilgoji pertrauka
4  11.05 - 11.50
 2 ilgoji pertrauka
5  12.10 - 12.55
6  13.05 - 13.50
7  14.00 - 14.45

 

SPM

Dienos citata

"Išsilavinimu vadiname tai, kas lieka kai pamirštame mokykloje išmoktus dalykus."
A.Einšteinas

Šiandien

Estijos Nepriklausomybės diena
Šv. Motiejus, Vieversio diena

   SnaiguteM

Vardadieniai:

Demetrija, Gedmantas, Goda, Motiejus, Matas

Saulė     sun

teka 07:24, leidžiasi 17:42

dienos ilgumas 10.18

  moon  Jaunatis


Kryptis Lietuva

ED

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Lankytojai

Dabar svetainėje 146 svečių ir narių nėra

Jūs naudojate:

IP adresas: 3.80.38.5

Operacinė sistema: Search Bot
Naršyklė: unknown unknow

Lankytojų statistika

159444
ŠiandienŠiandien485
VakarVakar2323
Šią savaitęŠią savaitę13749
Šį mėnesįŠį mėnesį51920
Prisijungę:
-

Prisijunk



moodle