2024 m. Balandžio 13 d. Šeštadienis

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

PradžiaNaujienosProjektas „Kai užaugsiu, kuo aš būsiu?“

________________________________________________________________________

Kupiškio rajono savivaldybės tarybos sprendimas dėl mokinių ir klasių skaičių 2023–2024 mokslo metais

________________________________________________________________________

G4

Projektas „Kai užaugsiu, kuo aš būsiu?“

06-Kuo_Busiu    Vasario – kovo mėnesiais JUG ir mokyklos pradinukai įsijungė į karjeros ugdymo projekto „Kai užaugsiu, kuo aš būsiu?“ veiklą. Projekto tikslas – susipažinti su įvairiomis profesijomis. Vaikai lankėsi Skapiškio priešgaisrinėje gelbėjimo stotyje.

Apžiūrėjo budėjimo patalpas. Sužinojo, kad ugniagesių – gelbėtojų darbas yra labai atsakingas ir pavojingas: tenka gelbėti žmones nuo gaisrų, vaduoti iš avarijon patekusių mašinų, gelbėti įlūžus ledui. Tarnybos darbuotojai priminė, kaip elgtis kilus gaisrui ar esant pavojui, kokių priemonių imtis ir kur kreiptis norint sulaukti skubios pagalbos. Vaikai apžiūrėjo ugniagesių aprangą, naudojamą techniką, mašiną. Kiekvienas galėjo įlipti į gelbėtojų automobilį.

  Miestelio bibliotekoje mokinukus šiltai sutiko bibliotekininkė Roma Bugailiškienė. Ji mažuosius skaitytojus supažindino su biblioteka, papasakojo, ką galima veikti joje, priminė bibliotekos taisykles. Mokiniai sužinojo, kur ir kokias knygeles rinktis, suprato, kad bibliotekininko darbas prasideda nuo gražaus ir malonaus bendravimo su skaitytojais ir bibliotekos lankytojais. Bibliotekininkas turi ne tik išduoti knygas, bet ir surasti skaitytojui reikiamą informaciją, vykdyti informacijos paiešką. Taip pat reikia atlikti įvairią dokumentų apskaitą, užsakyti knygas, rūšiuoti, atlikti  elektroninį katalogavimą. Bibliotekininkė pasidžiaugė, kad jau dalis pradinių klasių mokinių yra šios bibliotekos skaitytojai. Priminė, kad bibliotekoje galima įdomiai praleisti laisvalaikį: pažaisti stalo žaidimų ar pabuvoti internetinėje erdvėje. Nutarėme, kad bibliotekininko profesiją gali pasirinkti toks žmogus, kuris mėgsta knygas ir bendravimą su žmonėmis.

  Užsukome į miestelio parduotuvę. Pardavėjos ne tik papasakojo apie savo darbo dieną, bet ir paminėjo, kad pardavėja turi būti mandagi, paslaugi parduotuvės lankytojams, kad šie vėl joje apsilankytų. Parduotuvės darbuotojai privalo gerai mokėti matematiką, kad neapsiriktų skaičiuodami pinigus, užsakydami ir priimdami prekes, išdėliodami jas į lentynas.

  Dalyvavome edukacinėje pamokoje „Sūrio kelias“ Rokiškio krašto muziejuje. Vaikai sužinojo apie sūrio pavadinimo kilmę, jo gamybos istoriją, pamatė etnografinio sūrio gamybos įrankius, stebėjo filmuotą medžiagą apie sūrio gamybos technologinius procesus, paragavo penkias sūrio rūšis, aplankė dvaro rūmus.

  Projekto veikloje įgytas žinias mokiniai pakartojo viktorinoje „Kai užaugsiu, kuo aš būsiu?“ spręsdami kryžiažodžius, įveikdami įvairias užduotis.

Mokytoja Renata Zabulienė

06-Kuo_Busiu1

06-Kuo_Busiu2

06-Kuo_Busiu3

06-Kuo_Busiu4

06-Kuo_Busiu5

06-Kuo_Busiu6

06-Kuo_Busiu7

06-Kuo_Busiu8

06-Kuo_Busiu9

06-Kuo_Busiu10

06-Kuo_Busiu11

 

Pamokų laikas

1  8.00 - 8.45
2  8.55 - 9.40
3  9.50 - 10.35
 Ilgoji pertrauka
4  11.05 - 11.50
5  12.00 - 12.45
6  12.55 - 13.40
7  13.50 - 14.35

 

SPM

Dienos citata

"Išmintis atsiranda tada, kai nelaikai savęs protingesniu už visus, tačiau stengiesi būti ne kvailesnis už kitus."
J.Kruteris

Šiandien

Tarptautinė koncentracijos stovyklų kalinių išlaisvinimo diena

   pavasaris3

Vardadieniai:

Stanislovas, Vykintas, Daugailė, Leonas

Saulė     sun

teka 06:27, leidžiasi 20:14

dienos ilgumas 13.47

  moon  Pilnatis


Kryptis Lietuva

ED

09.1.3-CPVA

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Lankytojai

Dabar svetainėje 415 svečių ir narių nėra

Jūs naudojate:

IP adresas: 3.238.174.191

Operacinė sistema: Search Bot
Naršyklė: unknown unknow

Lankytojų statistika

658280
ŠiandienŠiandien1716
VakarVakar1991
Šią savaitęŠią savaitę13702
Šį mėnesįŠį mėnesį43903
Prisijungę:
-

Prisijunkmoodle