2024 m. Balandžio 13 d. Šeštadienis

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

PradžiaNaujienosKalėdinė mokykla

________________________________________________________________________

Kupiškio rajono savivaldybės tarybos sprendimas dėl mokinių ir klasių skaičių 2023–2024 mokslo metais

________________________________________________________________________

G4

Kalėdinė mokykla

Kaledine Mok  Gurgžda po kojomis akinančiai baltas sniegas. Sidabrinės sniego adatėlės rūpestingai siuva žemei  baltą rūbą... Tai nuostabiausias  metas, pripildytas džiugaus bruzdesio, ieškant mielų dovanų artimiesiems, mąstant, kuo papuošti eglutę...

   Dar žiemos pradžioje,  kaip ir visos  rajono mokyklos,  mūsų mokykla   gavo  kvietimą–užduotį  pagaminti žaisliukus eglutei  bei  dalyvauti rajoninėje  mokinių kūrybinių darbelių parodoje  „Žaisliukas eglutei“.    Žaisliukų gaminti mielai rinkosi  penktos klasės mergaitės. Aktyviausios  buvo  Dovilė Vilimaitė,  Karolina Vilimaitė,  Aistė Peciukonytė.  Netrukus  susidomėjo ir  Aušra Pačebutaitė, Gabija Petrauskaitė,  Sandra  Lapeikytė, Neringa Rudokaitė, Evelina Talaišytė,  Ernesta Rimskytė. Džiaugėmės  berniukų  Donato Lapeikio ir  Aurelijaus Čepėno  sukurtais žaislais.  Kruopščiu darbu prisidėjo ir  7 klasės mokinė  Skirmantė Baltrušytė.  Žaisliukų  gamybai  naudotos  labai paprastos priemonės: polietileno plėvelė, audinio atraižos, siūlai , karoliukai, juostelės, spalvoti  dažai, karšti  klijai ir kt.  Išradingumo bei  kūrybos paslaptis mokiniams  atskleisti  padėjo  technologijų  mokytoja   Regina Stanienė. Visi  pagaminti žaisliukai  buvo išvežti  į rajoninę  parodą, vykusią  Kupiškio  P. Matulionio  progimnazijoje.  Iš parodos į mokyklą  parvežti žaisliukai puošė technologijų kabinetą,  o  per žiemos atostogas padabins eglutes mokinių namuose, džiugins ir primins malonias kūrybines akimirkas.

 

   Mūsų mokyklos 1 – 4 klasių mokiniai dalyvavo tarptautiniame konkurse – parodoje „Angelų miestas“. Darbai, pateikti parodai,  buvo  nulipdyti, numegzti, išdrožti, išskutinėti tradiciniais ir moderniais raštais bei piešiniais, papuošti kita technika. Keletas darbelių  buvo atrinkti ir iškeliavo į Vilniaus lietuvių namuose (Dzūkų g. 43) organizuotą parodą.

 

   Pradinukai, kaip ir vyresnių klasių mokiniai, šventėms stengėsi papuošti mokyklą. Tam puikiai tiko kalėdinės puokštės. O jos buvo pačios įvairiausios: apsnigtos dirbtiniu sniegu, papuoštos pačių darytais žaisluliais. Pačios gražiausios, pareikalavusios daug lauko ir kantrybės, papuošė savivaldybę bei miškų urėdiją. Kalėdinio rytmečio metu puokščių autoriai apdovanoti padėkomis ir sulaukė netikėtų siurprizų.

   Laukdami Kalėdų švenčių, jaunieji miško bičiuliai, būrelių „Gamtos žvalgai“ bei „Gamtos bičiuliai“ nariai, nusprendė papuošti mokyklą  išradingomis puokštėmis. Ypač gausiai dalyvavo aštuntokai. Prie jų prisidėjo šeštos bei septintos klasių mokiniai, pradinukai. Norą dalyvauti parodėlėje išreiškė ir dešimtokė Laura.  Gražiausios puokštės iš kiekvieno būrelio (A. Sriubiškio, 8 kl., ir sukurtos šeštokių bei pradinukų) buvo eksponuojamos Kupiškio savivaldybėje bei Kupiškio urėdijoje. Už puokštes gautos  Kupiškio rajono savivaldybės padėkos, pasirašytos  mero J. Jaručio.

Kalėdinė mokykla'12

 

Pamokų laikas

1  8.00 - 8.45
2  8.55 - 9.40
3  9.50 - 10.35
 Ilgoji pertrauka
4  11.05 - 11.50
5  12.00 - 12.45
6  12.55 - 13.40
7  13.50 - 14.35

 

SPM

Dienos citata

"Viskas, kas geriausia šiame gyvenime, yra arba amoralu, arba neteisėta, arba gresia nutukimu."
Oskaras Vaildas

Šiandien

Golfo diena
Tarptautinė pasipriešinimo judėjimo diena
Tarptautinė brolių ir seserų diena

   pavasaris3

Vardadieniai:

Apolonijus, Mintautas, Agna, Margarita

Saulė     sun

teka 06:30, leidžiasi 20:12

dienos ilgumas 13.42

  moon  Pilnatis

GimtGimtadienį švenčia

Sigutė Sriubiškienė (sekretorė)


Kryptis Lietuva

ED

09.1.3-CPVA

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Lankytojai

Dabar svetainėje 432 svečių ir narių nėra

Jūs naudojate:

IP adresas: 44.197.231.211

Operacinė sistema: Search Bot
Naršyklė: unknown unknow

Lankytojų statistika

658103
ŠiandienŠiandien1936
VakarVakar1760
Šią savaitęŠią savaitę11931
Šį mėnesįŠį mėnesį42132
Prisijungę:
-

Prisijunkmoodle