2024 m. Balandžio 20 d. Šeštadienis

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

PradžiaNaujienosSportininkų laimėjimai

________________________________________________________________________

Kupiškio rajono savivaldybės tarybos sprendimas dėl mokinių ir klasių skaičių 2023–2024 mokslo metais

________________________________________________________________________

G4

Sportininkų laimėjimai

Sp0    Per pirmąjį šių mokslo metų pusmetį mokyklos jaunieji sportininkai galėjo pademonstruoti savo sugebėjimus ne tik mokyklos sporto salėje, bet ir rajoninėse varžybose.

   Visą rudenį mūsų mokyklos sportininkai dalyvavo Kupiškio rajono atviros futbolo lygos varžybose. Jose taip pat kovojo Kupiškio P.Matulionio progimnazijos, Kupiškio sporto mokyklos, Pandėlio gimnazijos, Rudilių pagrindinės mokyklos, Subačiaus gimnazijos ekipos. Mūsų mokyklai atstovavo šeštokai Gabrielius Petuchovas, Laura Vizbickaitė, Gvidas Vaitonis, Matas Petuchovas, septintokai Matas Beleckas, Aurelijus Petrauskas, Paulius Talaišis, Aidas Gūra, aštuntokai Aidas Sriubiškis, Džordanas Vilimas, Nojus Petuchovas. Aidas Sriubiškis buvo išrinktas geriausiu lygos vartininku ir apdovanotas specialiu prizu. Mūsų mokyklos jaunieji futbolininkai tarp 6 komandų  užėmė 2 vietą.

Sp3

   Gruodžio 5 dieną Kupiškio Povilo Matulionio progimnazijoje vyko Kupiškio rajono olimpinio festivalio kvadrato varžybos. Mūsų mokyklos 5-6 klasių mergaičių komanda laimėjo III vietą. Mergaites varžyboms ruošė mokytoja Oksana Morkvėnienė.

Sp2

   Gruodžio 22 d. Skapiškyje vyko tradicinis Kalėdinis krepšinio turnyras seniūnijos taurei laimėti.  Jame dalyvavo 6 komandos:  Skapiškio, Naivių, Laičių, Kandrėnų, Kreipšių I ir Kreipšių II.  Pirmąją vietą ir seniūnijos taurę laimėjo Kandrėnų komanda, kurią sudarė pusbroliai Jozoniai: Ramūnas, Nerijus, Šarūnas, Gediminas ir Andrius. Antrąją vietą iškovojo Skapiškio komanda, trečiąją – Kreipšių I komanda.

Sp1

 

Pamokų laikas

1  8.00 - 8.45
2  8.55 - 9.40
3  9.50 - 10.35
 Ilgoji pertrauka
4  11.05 - 11.50
5  12.00 - 12.45
6  12.55 - 13.40
7  13.50 - 14.35

 

SPM

Dienos citata

"Paties svarbiausio akimis pamatyti neįmanoma."
A. De Sent Egziuperi

Šiandien

Haiku poezijos diena
Tarptautinė hemofilijos diena
Sūrio diena
Naminių gyvūnėlių savininkų Nepriklausomybės diena

   pavasaris3

Vardadieniai:

Anicetas, Dravenis, Skaidra, Robertas

Saulė     sun

teka 06:13, leidžiasi 20:25

dienos ilgumas 14.12

  moon  Delčia


Kryptis Lietuva

ED

09.1.3-CPVA

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Lankytojai

Dabar svetainėje 230 svečių ir narių nėra

Jūs naudojate:

IP adresas: 44.200.27.215

Operacinė sistema: Search Bot
Naršyklė: unknown unknow

Lankytojų statistika

659807
ŠiandienŠiandien2337
VakarVakar2955
Šią savaitęŠią savaitę13254
Šį mėnesįŠį mėnesį59165
Prisijungę:
-

Prisijunkmoodle